Chalupa "Ubytování v chalupě se zahradou na Kvildě"

Obrázek

Základní Informace

Cena za noc:270 - 290 Kč
Kapacita:8 lůžek
Adresa: Kvilda 83
Kvilda
38493
Telefon:736124401
WWW odkaz:http://www.ubytovani-na-kvilde.webnode.cz/
Vloženo2018-10-21 11:16:01

Popis

Aktuality!!! -Ještě volné termíny -přijímáme celoroční rezervace ubytování na Kvildě vždy pro skupinu 6-8 osob!  U nás jste vždy vítáni :-) Volné ubytování viz aktuality-volné termíny náš web!


 
Celoroční pěkné a cenově výhodné ubytování na Kvildě v NP Šumava a to v klidné lokalitě vedle centra v plném soukromí. V podkrovním sam. bytě horské chalupy jsou celkem 3 vybavené samostatné pokoje v samostatném podkroví, jeden dvojlůžkový pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (možné 2 + 1 dítě). Pro další dva dvojlůžkové pokoje s možností vždy 1 přistýlky, je sociální zařízení společné před pokoji. Ubytování v samostatném podkroví vždy pro skupinu 6-8 osob pro soukromí a klid.
Pro ubytované k dispozici zdarma parkování, wi-fi internet, sat. TV.  Samostatná vybavená kuchyňka s jídelnou a s posezením, sloužící jako společenská místnost pro ubytované. Dále možnost využití předjednané polopenze viz náš uvedený web. Uložení kola a lyží pod zámkem. V létě k dispozici zastřešená veranda s krbem pro grilování a horská zahrada pro míčové hry a pod. Zdarma k zapůjčení her petangue, kroket a šipky na terč + sušák obuvy a rukavic. Nabízíme celoroční ubytování. Vystavujeme též faktury pro vašeho zaměstnavatele v rámci proplácení dovolené z FKSP! Pejsek možný po dohodě! Parkování zdarma.  V hlavních sezónách preferujeme týdenní pobyty od soboty do soboty! Kratší pobyty možné ve vedl. sezóně viz ceník náš web! Min. 6-8 osob k ubytování, celkem 8 lůžek!

Naše ubytování zaručuje hostům soukromí a klidnou dovolenou + v letní sezóně s využitím zastřešené terasy vč. posezení s krbem pro grilování/pečení a horské zahrady s výhledy.

Ubytování je vhodné pro všechny věkové generace! U nás pobyty bez dalších poplatků :-)

Galerie

Zajímavosti v okolí

Mapa